Gamze Özçelik Yaptı

Gamze Özçelik. Eski dizi oyuncularımızdan biri idi. Ama daha sonrasında tesettüre girerek kendisini yarımlara adamış çok büyük bir taktir toplamıştı.

Gamze Özçelik’in mağdur Gazze için yapmış oldukları büyük taktir topladı
Kurduğu Umuda Koşanlamış olur Derneği ile desteğe muhtaç insanlara yardım eli uzatan ünlü isim Gamze Özçelik gene gönülleri fethetti. Özçelik, Gazze’de yaşanmış olan korkunç vakaların ardından savaştan kaçan sivillere sıcak yemek dağıtımı yaptı. İşte toplumsal medya hesabından yayınladığı kalplerini ısıtan görüntüler…

İsrail-Filistin arasındaki çatışmalar günlerdir devam ederken Dünya, Orta Doğu’daki kan gölüne şahit oluyor. Savaş bölgesindeki can kayıpları giderek artarken Gazze’de konum gitgide daha da ağırlaşıyor.
Yaşanmış olan korkunç olayların ardından Gamze Özçelik kurucusu olduğu Umuda Koşanlamış olur Derneği ile sıcak yiyecek dağıtımına başladı.
Derneğin toplumsal medya hesabından, meydana getirilen bir paylaşımda şu ifadeler yer aldı:
Gazze’den acı haberler yükselirken, hepimiz de elimizden gelenin en iyisini yapabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sıcak yemek dağıtımlarımızı bu sefer harptan kaçıp okullara sığınan kardeşlerimize gerçekleştirdik.

Daha fazla KAYIP YAŞANMADAN BİTMESİ İÇİN yakarma EDİYORUZ”
“Bu zorlu sürecin daha çok acı kayıp yaşanmadan bitmesi için yakarış ediyor, insani yardım koridoru ile ilgili ön hazırlıklarımızı da hızla sürdürüyoruz.”Özçelik de sivillere yemek dağıtan derneğin fotoğraflarını kendi Instagram sayfasından paylaşarak; “Sıcak yemek dağıtımlarımızdan bu fotoğrafa kalbimi bıraktım. Allah’ım korusun, kollasın…” iletiını yazdı.Ünlü isim bu hareketiyle yine gönülleri fethetti.
Kaynak: haberler.Com

“Gamze Özçelik Yaptı” üzerine 6 yorum

  1. 👏 Bravo kendisini ve emegi gecen herkezi tebrik ediyorum,Allah hepsinden Razi olsun insallah.Allah yolunu acik etsin ve insallah Tez zamanda Bu zulmün bitmesini nasip etsin insallah.

    Yanıtla

Yorum yapın